TOPDON czeka na Ciebie w 2019 na IAAE Japan

TOPDON weźmie udział w targach IAAE Japan 2019 w dniach 13-15 marca. Nasze stoisko to 4354 i serdecznie zapraszamy wszystkich partnerów do odwiedzenia naszego stoiska, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.

XVII międzynarodowy rynek części zamiennych EXPP 2019 to jedyne międzynarodowe targi w Japonii specjalizujące się w rynku części samochodowych. Jest to bardzo popularna impreza a na targi przyjadą ludzie z różnych środowisk, w tym firmy zajmujące się handlem częściami samochodowymi, różni kupcy, firmy transportowe, producenci akcesoriów i części, sklepy z akcesoriami samochodowymi i sklepy z artykułami dla majsterkowiczów, sklepy z urządzeniami elektrycznymi, sklep z artykułami do konserwacji i lakierowania, sklep z detalami, sprzedawcy nowych samochodów, sprzedawcy samochodów używanych, firmy zajmujące się recyklingiem samochodów, firmy ubezpieczeniowe i rzeczoznawcy, producenci samochodów, producenci motocykli, operatorzy parkingów, firmy leasingowe, media itp. Ludzie mogą również komunikować się z międzynarodowymi władzami w swoim przemyśle.

Na tej wystawie, nasze stoisko to 4354, możesz samemu doświadczyć wszystkich naszych automatycznych urządzeń diagnostycznych od prostych do bardziej profesjonalnych i zadać pytania, które Cię niepokoją. Czekamy na Ciebie!

Dokładna informacja:

Imię:

17. Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne EXPO 2019

Adres:

Tokyo Big Sight – Międzynarodowe Centrum Wystawowe w Tokio

Czas:

13 marca (śr.) – 15 (piątek), 2019

Po więcej informacji skontaktuj się:

1. Pokój 701, nr G. BaoanZhiGu Venture Park, Yintian Road, Xixiang Street, Baoan District

2. Informacje o produkcie i obsługa klienta: info@topdon.pl

3. Przedstawicielstwo i inne pytania dotyczące zakupu: info@topdon.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij :)
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter
Email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, zgodnie z naszą Polityką Prywatności

Zaprojektowane przez Rocket