System ADAS

Phoenix ADAS Mobile

Built For Precision And Maximum Coverage
Phoenix ADAS Mobile to składana rama do kalibracji, która zapewnia niezrównaną przenośność i wygodę, dzięki czemu warsztaty samochodowe są jeszcze bardziej produktywne i dochodowe. Urządzenie to, kompatybilne ze skanerami diagnostycznymi TOPDON serii Phoenix, daje profesjonalistom możliwość wykonywania niezbędnych prac w najnowocześniejszych samochodach. Jest to narzędzie niezbędne dla profesjonalnych warsztatów kolizyjnych, specjalistów od podzespołów i części, a także każdego warsztatu samochodowego, który świadczy usługi takie jak wymiana szyb, bagażnika i osłon zderzaków, geometria kół, zawieszenie i wiele więcej!

CAŁKOWICIE MOBILNY

Wyposażony w wielofunkcyjną podstawę z kołami obrotowymi o 360 stopni, Phoenix ADAS Mobile umożliwia regulację wysokości i kalibrację podczas pracy na nierównym terenie. Specjaliści wyposażeni w to urządzenie mogą kalibrować systemy pasywne i aktywne ADAS na dowolnej płaskiej powierzchni: w warsztacie samochodowym, na parkingu, a nawet na podjeździe klienta.

WYGODNE PRZECHOWYWANIE

Phoenix ADAS Mobile ma składaną konstrukcję zapewniającą wygodę, łatwe przechowywanie i niezrównaną przenośność. Dzięki składanym ramionom i składanym nogom narzędzie to zmieści się w bagażniku niemal każdego pojazdu.

SZYBKI MONTAŻ

Doświadczeni technicy mogą szybko skonfigurować Phoenix ADAS Mobile i rozpocząć pracę w ciągu 30 minut. Z łatwością odłóż to w pełni składane narzędzie, dzięki czemu Twój sklep będzie bardziej produktywny i zyskowny.

UZYSKAJ NIEZRÓWNANĄ PRECYZJĘ

Precyzyjne urządzenie składające się z 5 laserów pomoże Ci dokładnie ustawić narzędzie kalibracyjne ADAS. Łatwe pozycjonowanie centralne pozwala bez wysiłku wprowadzać mikroregulacje, zapewniając jeszcze dokładniejsze usługi kalibracji.

JESZCZE WIĘKSZY ZASIĘG

Phoenix ADAS Mobile obsługuje większość amerykańskich, europejskich i azjatyckich marek samochodów, w tym szeroką gamę celów. W miarę pojawiania się coraz większej liczby pojazdów obsługujących ADAS, TOPDON stale aktualizuje swój asortyment, aby oferować odpowiadające im cele.

ŁATWY W UŻYCIU I INTERFEJS KROK PO KROKU

Urządzenie TOPDON Phoenix ADAS Mobile jest kompatybilne z całą serią skanerów diagnostycznych Phoenix. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oprogramowanie udostępnia szczegółowe instrukcje użytkownika, ilustracje i wskazówki dotyczące operacji w czasie rzeczywistym.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, zgodnie z naszą Polityką Prywatności

Zaprojektowane przez Rocket